Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
21-07-2022 12:28:03

     “MİLLETİ VE ÜLKESİ İÇİN ÜRETEN HERKESİN YANINDAYIZ”

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Milletvekili Cengiz Aydoğdu ve Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Aksaray Başkanı Tamer Yalvaç ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti.

Aksaray ve Türkiye için çok önemli bir sivil toplum örgütü olduğunu aktaran AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Aksaray’da yapılacak olan yatırımlar ve şehrin kalkınması yönünde önemli istişarelerde bulunmak üzere MÜSİAD Başkanımız Tamer Yalvaç ve Yönetim Kurulu Üyeleri bir araya geldik. Aksaray iş dünyasının talep ve beklentilerini çok önemsiyoruz. Bu kapsamda şehrimizin avantajları ve potansiyelini kazanca dönüştürecek çalışmalar için tüm dinamiklerimizle hareket etmeye hazırız. Milletimize hizmet için gayret gösteren tüm kuruluşların başımızın üzerinde yeri vardır. Pandemi döneminde yaşanan daralmalara rağmen üretime devam eden iş dünyamıza da ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Milletvekili Aydoğdu ise, “Aksaray’ımızın önemli sanayicilerinin de yer aldığı MÜSİAD, her dönem üretim, istihdam ve ihracat odaklı çalışmaları ile ülkemize, ilimize değer katmıştır. İnşallah bundan sonra da ortak akıl ile milletimiz için değer üretmeye devam edeceğiz.”

MÜSİAD üyesi iş adamları ile güncel sorun ve problemleri istişare eden Milletvekili Aydoğdu, “İş adamlarımızın bizlerden beklentilerini, taleplerini ve güncel olarak yaşadıkları sıkıntıları tek tek karşılıklı müzakere ettik. İnşallah çözümü hususunda ilgili bakanlarımızla gerekli görüşmeleri gerçekleştireceğiz. İş adamlarımızın üretim, istihdam ve ihracat odaklı çalışmalarına elimizden gelen desteği sunacağız.”

Zorlu bir süreçten geçildiğini ve bu sürecin sonucunda kazananın Türkiye olacağını vurgulayan Aydoğdu, “İnşallah Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ülkemiz son 20 yıldır olduğu gibi güçlü ekonomisi ile yoluna devam edecek. Bu süreci bugüne kadar olduğu gibi, iş adamlarımızla, işçilerimizle, esnaflarımız, çiftçilerimiz ve tüm vatandaşlarımızla birlikte başarıyla neticeye ulaştıracak ve ekonomik olarak daha güçlü bir ülke olacağız inşallah” dedi.

AK heyete yapmış olduğu ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyetini dile getiren MÜSİAD Başkanı Tamer Yalvaç, “Aksaraylı işadamları olarak, ülke ekonomisine katma değer sağlamak için bütün gücümüzle çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Bunun için her zaman işbirliği yapmaya hazırız” açıklamasında bulundu.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.