Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
30-10-2021 11:24:01

“LAF SİYASETİ DEĞİL HİZMET VE ESER SİYASETİ YÜRÜTÜYORUZ”

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘aşk ile koşan yorulmaz’ sözünü şiar edinen AK Parti iktidarımız, ülkemizi çağ atlatan icraatlara imza attı” dedi.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan önderliğindeki AK Parti iktidarlarının Türkiye’nin makus talihini değiştirdiğini vurgulayan Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Savunma teknolojisinden ilaç sanayine, ulaşımdan, uzay yolculuğuna, sağlıktan eğitime, sosyal devlet anlayışından, sanata, enerjiden spora kadar her alanda akıl almaz atılımlar yapıldı. FETÖ ve PKK başta olmak üzere terör örgütlerinin türlü engellemeleri ve yerli işbirlikçilerinin kumpaslarına rağmen destan yazan Türkiye, kutlu yürüyüşünü her koşulda devam ettirdi.”

Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘aşk ile koşan yorulmaz’ sözünü şiar edindiklerini kaydeden İl Başkanı Altınsoy, “19 yılda ülkemizi çağ atlatan icraatlara imza attık. Aksaray’ımızda dahil birçok ilimizde sağlık alanında dev adımlar atılarak şehir hastanelerini vatandaşımızın hizmetine sunduk. Ceddimiz Fatih Sultan Mehmet Han gemileri karadan yürütürken, dünya liderimiz ise, denizin altından tüneller ve demiryolları geçirdi. Aksaray başta olmak üzere Türkiye’nin bütün illerini bağlayan karayolları dünya standartlarına yükseldi” açıklamasında bulundu.

Türkiye’nin artık savunma sanayiinde söz sahibi olduğunu anlatan Başkan Altınsoy, “AK Parti iktidarımız öncesinde savunma sanayimiz yüzde 70 oranda dışa bağımlıyken, son 19 yılda bu oran yüzde 10’a kadar düştü. İnsansız ve silahlı hava araçları, Altay Tankları, Fırtına Obüsleri, Piyade Tüfekleri, uzun menzilli füzeler, savaş gemileri, zırhlı muharebe araçları, ATAK helikopterleri dosta güven düşmana korku salıyor. Sadece Batılı devletlerin çıkabildiği düşünülen uzaya da AK Parti döneminde uzandık. Göktürk 1 ve 2 uyduları uzaydan ülkemizin güvenliğini sağlamaya başlarken, teknolojide de baş döndürücü gelişmeler yaşadık.”

Türkiye’nin kalkınmasını istemeyen dış güçler ve yerli ihanet odaklarının engellemelerine rağmen kararlı duruş sergilediklerini ve geri adım atmadan yerli ve milli imkanlarla doğal gaz arama çalışmalarını başlattıklarını hatırlatan Başkan Hüseyin Altınsoy, “Fatih, Yavuz, Kanuni sondaj gemileri ve Barbaros Hayreddin Paşa, Oruç Reis sismik araştırma gemilerimiz petrol ve doğalgaz arama çalışmalarını sürdürürken, 320 milyar ardından 85 milyar metreküplük doğalgaz sadece Türkiye’de değil, dünyada da yankı uyandırmıştı. Keşifle ilgili son müjdemizi ise Haziran ayında Filyos’ta vererek 135 milyar metreküplük keşifle 540 milyar metreküpe ulaştığımızı ilan etmiştik. Karadeniz’de açtığımız kuyular ilk değildir, son da olmayacaktır. İnşallah yakın zamanda Karadeniz gazının devreye girmesiyle kaynaktaki dışa bağlılığımızı da önemli oranda azalmış olacağız. Ülkemizin kalkınması, milletimizin refahı ve geleceği için tüm engellere, kumpaslara rağmen durmak yok, yola devam diyoruz” dedi.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.