Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
24-11-2021 11:20:32

“EKONOMİK KURTULUŞ SAVAŞINDAN DA ZAFERLE ÇIKACAĞIZ”

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde tam bağımsız Türkiye yolunda yürümeye devam edeceğiz. Ülkemize karşı açılan ekonomik savaşı Allah’ın izniyle kazanacağız. Sonuna kadar mücadele edeceğiz” dedi.

 
Son günlerde kurda yaşanan spekülatif dalgalanmayı fırsat bilerek karamsarlık oluşturanlara ve bu yolla Türkiye’yi dize getirmeyi çalışanlara karşı dün olduğu gibi bugün de net bir duruş sergilemeye devam edeceklerini vurgulayan İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, içerde ki ve dışarda ki tüm işbirlikçilere rağmen Türkiye’yi eski karanlık günlerine hapsetmek isteyenlere karşı mücadele etmekten; geleceğe bağımsız, güçlü ve büyük Türkiye’yi miras bırakma hedeflerinden vazgeçmeyeceklerinin altını çizdi.
 
“Dimdik ayakta duran Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın davasında yer almak bizim için Şereftir” diyen Başkan Altınsoy, “Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” diyerek Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde çıktığımız bu yolda alnımızın akıyla bugünlere geldik. Geride bıraktığımız 19 yılda, ülkemize kazandırılan sayısız proje ile 2023 hedeflerine adım adım ilerledik. 15 Temmuz hain darbe girişimine milletimizle birlikte direnerek, ülkemizi hedef alan alçaklara gereken en büyük cevabı verdik. O gün orada silah ve tanklar ile milletimize boyun eğdiremeyen güçler, bugün ise ülkemize açtıkları ekonomik savaş ile boyun eğdirmeye çalışmaktadırlar. Ülkemiz büyüyen ve gelişen ekonomisi ile dünyada hak ettiği yere Cumhurbaşkanımız ile birlikte gelirken, bugün karşı karşıya kaldığımız, ekonomik baskıyı ve bize karşı açılan ekonomik savaşı kaybetmeyeceğiz. Türkiye; Devleti, hükumeti, ordusu ve ekonomisi ile büyümeye devam edecek ve dünyaya gerekli cevabı en iyi şekilde verecektir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ve milletimizin de desteğiyle inşallah bu operasyonların da üstesinden Rabbimizin izniyle gelecek, bu savaşı kazanacak ve bu oyunu da bozacağız. AK Parti kadroları olarak kutlu yürüyüşümüze kararlılıkla devam edeceğiz. Geçmişte birbirinden trajik olaylar ile ülkemizi köşeye sıkıştırdığını sanan dış mihraklar, bu ekonomik savaşta da 15 Temmuz akşamı yaşadıkları yenilgiyi yeniden yaşayacak ve yüce milletimiz onlara en iyi cevabı verecektir. Milletimizden aldığımız bu güçle, hep birlikte tarih yazmaya devam edecek, hep birlikte oyunları bozacak ve nice başarılara imza atacağız. Millet sevdalısı, milletten başka bir güç tanımayan, halka ve hakka hesap veren bir liderin arkasında hizmet edenler olarak, durmadan çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz. Ülkemiz her türlü engellemelere rağmen, artık o eski günlere geri dönmeyecektir” dedi.
 
Döviz kurlarında yaşanan dalgalanmaların altında yatan önemli bir ayrıntıya da değinen Başkan Altınsoy, “Geçtiğimiz yıl Joe Biden “Türkiye’de muhalefeti desteklediğimizi göstermeliyiz” derken kastettiği tam da buydu. Umudunu bunu bağlayan muhalefetin ise “Erdoğan gitsin de ülke batarsa batsın” noktasında söylemlerle bir kez daha ülkesinin karşısında olmayı seçtiğine şahitlik ediyoruz. Tüm bu yaşananların tam bağımsızlık uğuruna verilen mücadelenin bir sonucu olduğunu biliyoruz ve buna rağmen ne olursa olsun davamız için, ülkemizin geleceği için her türlü bedeli ödemeye hazırız” açıklamasında bulundu.
Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.