Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
23-10-2021 11:07:06

AK HEYET, STK TEMSİLCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu beraberinde Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ile sivil toplum kuruluşlarının (STK) temsilcileriyle bir araya gelerek, talepleri dinledi.


AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, İGM Başkanı Mehmet Tüzün ile Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, Madeni Sanatkârlar Esnaf Odası Başkanı Murat Tekin, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Mehmet Doğan, Manavlar Balıkçılar ve Pazarcılar Odası Başkanı Kuddusi Yeşildal, Minibüsçüler Halk Otobüsçüler ve Umum Servisçiler Esnaf Odası Başkanı Veysel Öztürk, Fırıncı Lokantacı-Pastacılar Esnaf Odası Başkan Halis Altınsoy, Aksaray Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Doğan Ceylan ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu.


STK’ların; eğitim, hukuk, demokrasi, kültür ve sanat gibi tüm alanlarda ve sosyal hayatta önemli bir boşluğu doldurduğunu belirten Milletvekili Aydoğdu, “Bugün, ülkemizde ve şehrimizde STK’lar, eskisinden daha güçlü bir şekilde faaliyetlerine devam ediyor. Vakıf, dernek, parti, sivil toplum gönül işidir. Yılmadan, yorulmadan fedakarlık ister, emek ister. Siyaset kurumu, devletimizin kurumları elbette üzerine düşeni yapıyor, yapacaktır. Bununla birlikte toplumu, aileyi, nesilleri ve değerlerimizi hedef alan konulara karşı STK’ların daha yüksek ses çıkarması ve birlikte hareket etmesi kıymetlidir. Bu anlamda ülkemizin ve Aksaray’ımızı daha iyi noktalara gelmesine katkı sağlayan, samimi bir şekilde hemşerilerimiz ve milletimiz adına hizmetlerde bulunan tüm sivil toplum kuruluşlarımıza teşekkür ediyoruz. STK’larımızın kamu yararı gözeten faaliyetlerine ve projelerine her türlü desteği ve teşviki vermeye devam edeceğiz” dedi.


Birer iyilik hareketi olarak kurulmuş tüm sivil toplum kuruluşlarını güçlü Türkiye’nin en büyük teminatı ve zenginliği olarak değerlendiren Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “ Sosyal sorumluluk çerçevesinde erdemli bir toplum inşa etmek için tamamen gönüllülük esasıyla bir araya gelen ve bunu kendine görev addederek adanmışlık ruhuyla çalışan genelde tüm STK’lar özelde yeniden büyük ve güçlü Türkiye’nin inşasındaki gizli kahramanlarımızdır. Aynı ulvi gayeye hizmet için kenetlenerek, aynı hedefe yürüyen sivil toplum kuruluşu temsilcisi paydaşlarımızla hep birlikte omuz omuza Aksaray ve güçlü Türkiye için hedeflerimize yürüyoruz. Aziz milletimize hizmet yolunda, daha gidilecek çok yolumuz yapılacak çok işimiz vardır. Rabbim yar ve yardımcımız olsun” diye konuştu.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.