Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
28-03-2019 11:05:32

RECEP TAYYİP ERDOĞAN: “BAŞKAN ADAYIMIZ DİNÇER’E BAŞARILAR DİLİYORUM”

AK Parti Aksaray Belediye Başkan adayı Evren Dinçer’in yanında olduğunu bildiren Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dinçer’in kentteki belediyecilik çıtasını daha yükseklere çıkaracağına inandığını belirterek, “Kendisine başarılar diliyorum” dedi. Yapılacak olan seçimlerin önemine işaret eden AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ise; 31 Mart Seçimlerinin sadece belediye seçimlerinin olmadığını, aynı zamanda hem beka, hem de gözünü açmış bekleyen hainlere ve iç, dış düşmanlarımıza verilecek tarihi bir gün olduğuna dikkat çekti.

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy yaptığı açıklamada; “İnşallah bu seçimden zaferle çıkarak, tüm dünyaya Aksaray’dan güçlü Türkiye mesajımızı vereceğiz. Güneyimizde kurulmaya çalışılan terör koridorunun önünü tamamen kesmek için bu seçimden güçlü çıkmak mecburiyetindeyiz. Bize binlerce kilometre öteden 'Boğaz'ın ötesine geçmeyin' diye tehditler savuranlara, hadlerini bildirmek için 31 Mart seçimleri Türkiye ve Aksaray için büyük önem taşımaktadır.” dedi.

Altınsoy; istikrarı temellendirilmiş, siyasi gerilimleri en aza indirilmiş, toplumsal huzur ve normalleşmesi sağlanmış bir Türkiye'ye geçiş yapılacağına işaret ederek, yeni hükümet sistemiyle uyumlu olmasının beka düzeyinde önemli olan yerel yönetimlerin halkın tercihiyle güvenceye kavuşturulacağını vurguladı. 31 Mart seçimlerinin Türkiye’nin önünü kesmeye azmetmişlerle, önünü açmaya yemin etmişlerin seçimi olduğunu kaydeden Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy; “Bu seçimlerin yalanla doğru, sahtekarlıkla sadakat, terör sevicilerle Türkiye sevdalıları arasında yapılacak en kritik seçimdir. 2 gün sonra ya beka diyeceğiz ya belaya boyun eğeceğiz. Ya yurdum diyeceğiz ya da yutulmaya razı geleceğiz. AK Parti iktidarı, milli var oluşumuzun hizmetkarıdır, milli onurun güveni, milli ömrün güvencesidir.

Türkiye’de her 10 yılda bir ekonomik saldırı yaparak kardeşin kardeşe düşürüldüğünü hatırlatan Altınsoy, “Türk Kürt, Alevi Sünni, sağcı solcu, laik dindar, başı açık başı örtülü. Yapmadıkları kalmadı bize. Hastanelerde bizi bilerek yoksullukla karşı karşıya bırakarak özgüvenimizi, onurumuzu zedelemeye çalıştılar. Bu ülkede depremler oldu, emekli maaşı geldiği zaman, zamanı, tarihi, saati, Türkiye’yi IMF önünde 500 Milyon dolar aramak zorunda, aciz durumda bıraktılar. Bunların hepsini bu ülke yaşadı. On yıllardan beri yapmadıkları kalmadı. Değerlerimize saldırdılar, kutsallarımızı küçümsemeye çalıştılar. Kıyafetimize müdahale ettiler. Bizi birbirimize düşürmek için. Bizi terörle terbiye etmeye, bizi yüzde 8’lik gecelik faizlerle terbiye etmeye çalıştılar. On yıllardır bunu yaptılar. İstedikleri şuydu; benim ülkem Türkiye güçlü olmasın, Türkiye kuvvetli, kudretli olmasın, bu ülke yarınlara güçlü adım atmasın. Sevincimizi hep kursağımıza tıkamak istediler. On yıllardır bunu yaptılar. Siz iktidar olursunuz, ama muktedir olamazsınız’ diye açıklamalar da bulunarak üzerimize ağır baskı kurdular. Şuan Türkiye’nin geldiği durum açıktır. Terörle terbiye etmeye çalışanlara Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerekli cevabı vermiştir vermeye de devam edecektir. Terör bitme aşamasına gelmiştir. 31 Mart yerel seçimleri hem Aksaray’ımız açısından önemlidir, hem de 7 düvele dünya liderliğini ispatlamış Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Tüm dünya önünde duruşu, terörle mücadelede ve iç dış düşmanlarımıza verilecek cevap açısından 31 Mart seçimleri bir beka ve güçlü Türkiye olma yönünde atılacak adımlar için önem teşkil eden bir seçimdir. Sizlere buradan açık çağrıda bulunmak istiyorum. Güçlü bir iktidar, güçlü bir Türkiye olmak için gerek Terörle mücadelede gerekse dış düşmanlara karşı mücadelede Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında ve onun bizlere emaneti Belediye Başkanımız Evren Dinçer’e 31 Mart seçimlerinde tüm Aksaraylı hemşerilerimizden destek vermesini istiyorum. Seçim kampanyamız süresince, ziyaret etmediğimiz, elini sıkamadığımız, kapısını çalamadığımız kısa süre zarfında ulaşamadığımız hemşerilerimizden özür diliyor desteklerini bekliyorum.”

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.